1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
nitrolak, dřevěná deska
64,5 x 88 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |