1933–2005
109
159 %
55 000 Kč
4 900 Kč
650 000 Kč
60. léta
koláž, dřevotříska
32 x 48,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kol.r. 1960
komb. technika, tuš, akvarel, papír
36 x 52 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |