1872–1958
1893
tempera, olej, karton
19,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD J. Panuška 93.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1894
tempera, olej, karton
20 x 39 cm
Signatura: sign. PD J. Panuška 94.
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
uhel, karton
38,5 x 57 cm (výřez)
Signatura: sign. LD P
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |