1872–1958
olej, lepenka
v 43,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Panuška
olej, lepenka
v 22,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Panuška
v 32 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD monogram P
kolem 1900
olej, lepenka
58 x 64 cm
Signatura: PN Panuška
olej, překližka
35 x 51 cm
Signatura: PD Panuška
olej, lepenka
23 x 32,5 cm
Signatura: PD Panuška -, na rubu J. Panuška -
tempera, olej, karton
20 x 39 cm
Signatura: PD J. Panuška 94.
uhel, karton
38,5 x 57 cm (výřez)
Signatura: LD P
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: PD Panuška
chromolitografie
26,5 x 21,5 cm
Signatura: PD JP. v tisku
20 x 32 cm
Signatura: LD Panuška
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm