1872–1958
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
41 x 55 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
23 x 30 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 67 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
66 x 80 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |