1872–1958
kol. r. 1900
olej, překližka
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD P
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 34 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
51,5 x 67 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |