1872–1958
olej, plátno
75 x 105 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 67 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1909
komb. technika, karton
33 x 50 cm
Signatura: Panuška