1872–1958
olej, karton
50,5 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 53 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 64 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |