1872–1958
olej, karton
49 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
75,5 x 105,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
95 x 121 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |