1872–1958
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, karton
12,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
35 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Panuška-
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, karton
24,5 x 33 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |