1872–1958
95
154 %
1 300 000 Kč
kol. r. 1910
olej, plátno
74 x 105 cm
Signatura: sign. PD "Duben" Panuška
kol.r. 1920
olej, lepenka
25 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška