1872–1958
30. léta 20. stol.
olej, lepenka
32 x 49 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1905
olej, lepenka
27 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD J. Panuška 905
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, karton
49 x 66 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
32 x 48 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |