1872–1958
olej, lepenka
39,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
64 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 67 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |