1872–1958
kresba tuší, akvarel, karton
v 15,5 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Panuška na podkladu
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
v 49 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
v 28 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Panuška 99
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
v 30 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Panuška
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |