1883–1942
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
35 x 23 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
33,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kol. r. 1920
akvarel, kvaš, tužka, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
olej, lepenka
49 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem Král
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kresba uhlem, papír
51 x 64 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 32
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |