1883–1942
olej, plátno
72 x 60 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1934
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kolem r. 1930
komb. technika, karton
29 x 45 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 100 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1939
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
kresba tužkou, papír
22 x 27 cm
Signatura: Král 1931
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
olej, plátno
42,5 x 56,5 cm
Signatura: Jar Král 1929
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
kresba pastelem, papír
23 x 29 cm
Signatura: Král
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba barevnými tužkami, část. lavírováno, papír
35 x 30,5 cm
Signatura: Král
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba tužkou, papír
28 x 22,5 cm
Signatura: Král
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |