1883–1942
barevný pastel, tužka, papír
26,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Král 1933
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
36 x 24 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1932, na rubu na štítku Jaroslav Král
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
1922
olej, překližka
27 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1922
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD Král 1931