1883–1942
175
137 %
1 700 000 Kč
počátek 20. le
komb. technika, pastel, tuš, papír
36 x 30 cm
Signatura: značeno na rubu pozůstalostním razítkem Král
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1930