1883–1942
cca 1915
olej, lepenka
32 x 36 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1932
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, karton
30 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
54 x 72 cm
Signatura: sign. LD Jar Král 1932
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |