1883–1942
v 11 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Král 34
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: LD Král 1938
akvarel
v 30,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Král 1938
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Král 1927
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Král 1936
akvarel, karton
v 22,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Král
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: LD Král 1938
v 11 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Král 34
akvarel, karton
v 22,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Král
olej, lepenka
v 49 ✕ š 47 cm
Signatura: PD monogram K, na rubu autorské razítko Král
olej, plátno
60 x 45,5 cm
Signatura: LD Jar. Král 1939
litografie
44 x 33 cm (výřez)
Signatura: PD Král 1928 v tisku