1883–1942
kol. r. 1925
akvarel, karton
18 x 29 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel, karton
22 x 29 cm
Signatura: sign. PD Král
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1930
Vyvolávací cena: | 158 000 Kč |