1883–1942
1915-19
olej, lepenka
32 x 32 cm
Signatura: sign. LD Jar Král
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba tužkou, karton
42 x 28 cm
Signatura: sign. PD Král 1926
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
47 x 64 cm
Signatura: sign. LD Jar Král 1930
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
komb. technika, karton
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Král 1930
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
92 x 72 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1939
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
1922
olej, lepenka
45 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král 1922
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1940
Vyvolávací cena: | 425 000 Kč |
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1932
tužka, papír
22 x 27 cm
Signatura: sign. PD Král 1931
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |