1883–1942
kresba tužkou, papír
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD K 15./II. 42
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
pastel, papír
21 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1927-29
barevné pastelky, papír
22 x 28 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
konec 30. let
olej, lepenka
43 x 32,5 cm
Signatura: značeno PD autorským razítkem Král
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
bar. křídy, pastel
53 x 41 cm
Signatura: sign. PD Král, na rubu pozůstalostní razítko Král
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
35,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Král 1926
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, karton
33,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, karton
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |