1883–1942
23 x 31,5 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tužka, akvarel, kvaš, papír
29,6 x 37,3 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
přel.20.a30.le
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: značeno vzadu autorským razítkem Král
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 33 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |