1883–1942
olej na lepence
48 x 47 cm
Signatura: signováno na rubu obrazu autorským razítkem Král
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1922
olej, lepenka
43,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1922
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1927 - 29
barevné pastelky, papír
22 x 28 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
tuš, akvarel
19,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Král
Vyvolávací cena: | 10 500 Kč |