1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
kombinovaná technika, papír, fixováno na lepence
v 48,5 ✕ š 66,5 cm
Signatura: LD Janoušek . 34
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
v 53 ✕ š 64 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Janoušek
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
olej, plátno
130 x 195 cm
Signatura: sign. LD Janoušek. 35.
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
olej, plátno
64 x 69 cm
Signatura: sign. PD Janoušek 31
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
olej, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 32
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
olej, překližka
50 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 28
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej na plátně
50,5 x 40 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole F. Janoušek 33
Vyvolávací cena: | 920 000 Kč |
olej na plátně
27 x 40,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Janoušek. 34.
olej, překližka
50 x 64,5 cm
cca 1935
olej, plátno
33,5 x 46 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 790 000 Kč |
pastel, bílé křídy, papír
61 x 90 cm
Signatura: sign. DU Janoušek 35
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tužka, pastel, papír
49 x 67 cm
Signatura: sign. LD Janoušek . 34
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |