1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
1940 - 1941
olej, plátno
89 x 130 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek František
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 32
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
olej, plátno
41 x 27,5 cm
Signatura: PD F Janoušek
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej plátno
65 x 67 cm
Signatura: LD Janoušek 25
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |