1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
kvaš, pastel, karton
44,5 x 55,5 cm
Signatura: nezjištěna, UD 30/8 38
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: LD Janoušek 32
olej, plátno
64 x 69 cm
Signatura: PD Janoušek 31
38 x 27 cm
Signatura: DU Janoušek