1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
olej, malířská lepenka
40 x 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
130 x 195 cm
Signatura: sign. LD Janoušek. 35.
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
olej, plátno
64 x 69 cm
Signatura: sign. PD Janoušek 31
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |