1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
olej na plátně
27 x 40,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Janoušek. 34.
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, překližka
50 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 28