1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
olej, plátno
41 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD F. Janoušek
Vyvolávací cena: | 590 000 Kč |
olej, plátno
74 x 60 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 31
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kolem 1936/193
olej, plátno
52,5 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kvaš, pastel, karton
44,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna, UD 30/8 38
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1940 - 1941
olej, plátno
89 x 130 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek František
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 32
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
olej plátno
65 x 67 cm
Signatura: LD Janoušek 25
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
41 x 27,5 cm
Signatura: PD F Janoušek
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |