1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
tužka, pastel, papír
49 x 67 cm
Signatura: sign. LD Janoušek . 34
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
65 x 88 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 38
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |