1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
olej, překližka
50 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 28
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej na plátně
50,5 x 40 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole F. Janoušek 33
Vyvolávací cena: | 920 000 Kč |