1890–1943
30
114 %
600 000 Kč
4 500 000 Kč
olej, plátno
74 x 60 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 31
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kolem 1936/193
olej, plátno
52,5 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Janoušek
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |