74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
olej, plátno
120 x 145 cm
Signatura: sign. vzadu na rámu Dlouhý 1982 (VI)
komb. technika
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 95