74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
olej, plátno
137 x 180 cm
Signatura: sign. na rubu 1977 B. Dlouhý
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 94
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
2007
kombinovaná technika, asambláž, malba, písky, plexi
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2007
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |