74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, tužka, ruční papír
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Dlouhý 2003 s dedikací
vernis mou 68/100
v 20,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Dlouhý 2001
kresba tužkou, plakát
v 60 ✕ š 71 cm
Signatura: U Dlouhý 15. 5. 98 s dedikací
kresba tužkou, barevná serigrafie
52,5 x 78 cm (list)
Signatura: PD Dlouhý 97 s dedikací
kresba tužkou, koláž
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram B. D. 1972, na rubu Dlouhý
suchá jehla 30/30
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Bedřich Dlouhý, Dlouhý 2004 v tisku
kombinovaná technika, asambláž, malba, písky, plexi
v 102 ✕ š 102 cm
Signatura: na rubu Dlouhý 2007
suchá jehla 2/30
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Dlouhý, PD listopad 2004 v tisku
2004
suchá jehla 29/30
39,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Dlouhý, Dlouhý listopad 2004 v tisku
kombinovaná technika, svítící objekt
77 x 90 cm
Signatura: UD Dlouhý 2. II. 1979, na rubu Dlouhý 79
1991-1999
kombinovaná technika, asambláž, koláž, kreslba, plátno
225 x 504 cm
Signatura: na rubu Bedřich Dlouhý 1991-99
litografie, koláž 18/100
20,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Dlouhý 2001