74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
69 x 48 cm
Signatura: UD Dlouhý 1996
lept, koláž 14/100
20,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Dlouhý 2001
2007
olej, akryl, kresba, asambláž, plátno
140 x 270 cm
Signatura: na rubu Dlouhý 2007
olej, plátno
120 x 145 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Dlouhý 1982 (VI.)
kombinovaná technika 47/100
21 x 34,5 cm
Signatura: Dlouný 2001
2002
20,5 x 34,5 cm
Signatura: Dlouhý 2002
kombinovaná technika, asambláž, koláž, malba olejem
103 x 82 cm
Signatura: na rubu B. Dlouhý 1998
2004
suchá jehla 29/30
39,5 x 29,5 cm
Signatura: Dlouhý
komb. technika (koláž, grafika) 34/100
21 x 34,5 cm
Signatura: PD Dlouhý 2001