74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
suchá jehla 1/3
63 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD B. Dlouhý, DU "Jan Hus"
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
63 x 28 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 61
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
komb. technika (malba, asambláž)
57 x 76 cm
Signatura: sign. DU Dlouhý 97 Posuzování dopadu a odrazu
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kresba, malba, koláž, karton
49,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 93
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, kresba, malba, koláž
53 x 72 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 96 Odpadky
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, akvarel, tuš, koláž, plátno
38 x 55 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 96