74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
2007
olej, akryl, kresba, asambláž, plátno
140 x 270 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2007
Vyvolávací cena: | 770 000 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. PD B. Dlouhý 77
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
120 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu na blind rámu Dlouhý 1982 (VI.)
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |