74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
olej, plátno
120 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Dlouhý 1982
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1991-1999
kombinovaná technika, plátno
225 x 504 cm
Signatura: sign. na rubu Bedřich Dlouhý 1991-99
Vyvolávací cena: | 3 300 000 Kč |
olej, dřevěná deska
38 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD monogram BD, PD 1957
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1978 - 1982
akryl, olej, plátno
130 x 181 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Dlouhý 1978-82
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba, malba, sprej, kov
53 x 72 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 96
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |