74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
2008
kombinovaná technika, malba, písky, plexi, asambláž
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2008
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý, na rubu na blindrámu Dlouhý 1957
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
2003
svítící objekt, kombinovaná technika
67 x 78 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 03
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, svítící obraz
77 x 90 cm
Signatura: sign. UD Dlouhý 2. II. 1979, na rubu Dlouhý 79
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |