74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
kombinovaná technika, asambláž, malba, písky, plexi
v 102 ✕ š 102 cm
Signatura: na rubu Dlouhý 2007
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 94
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
137 x 180 cm
Signatura: sign. na rubu 1977 B. Dlouhý
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
2007
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2007
2008
kombinovaná technika, malba, písky, plexi, asambláž
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2008
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
71,5 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý, na rubu na blindrámu Dlouhý 1957
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
2003
svítící objekt, kombinovaná technika
67 x 78 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 03
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, svítící obraz
77 x 90 cm
Signatura: sign. UD Dlouhý 2. II. 1979, na rubu Dlouhý 79
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, asambláž, kresba, kart
52 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 96
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2004
komb. technika, malba, asambláž, deska
57 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu B. Dlouhý 2004
2007
100 x 100 cm
světelný objekt, kombinovaná technika, koláž, kresb
72 x 85,5 cm
Signatura: sign. UD 2. II. 1979 Dlouhý, na rubu Dlouhý 79
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |