74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
2004
komb. technika, malba, asambláž, deska
57 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu B. Dlouhý 2004
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
2007
kombinovaná technika, malba, písky, plexi, asambláž
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 2007
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
světelný objekt, kombinovaná technika, koláž, kresb
72 x 85,5 cm
Signatura: sign. UD 2. II. 1979 Dlouhý, na rubu Dlouhý 79
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, sololit, kov konstrukce
100 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Bedřich Dlouhý / 1976 (duben)
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |