74
161 %
1 725 Kč
1 900 000 Kč
1960 / 1984
akryl, pastel,asambláž, plast, dřevěná konstrukce,
150 x 200 cm
Signatura: sign. na rubu Dlouhý 1984
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
77 x 125 cm
Signatura: PD B. Dlouhý 1977 Arana
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
69 x 48 cm
Signatura: UD Dlouhý 1996
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |