1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
litografie
9,2 x 7 cm
Signatura: Seydl
litografie
26 x 16,5 cm
Signatura: seydl
komb. technika
13 x 9,4 cm
Signatura: Seydl
litografie
9,2 x 7 cm
Signatura: Seydl
barevný linoryt
25,5 x 20,5 cm
Signatura: nesignováno
ručně kolorovaná grafika 7/35
17 x 34 cm
Signatura: Seydl
barevná litografie
13 x 10 cm
Signatura: seydl
barevná kresba
25 x 16 cm
Signatura: seydl
plastika, malovaný sololit
v. 26 cm
Signatura: Seydl
olej, malířská lepenka
34,3 x 49,2 cm
Signatura: SEYDL
21 x 10 cm
Signatura: seydl
olej, plátno
36 x 45,5 cm
Signatura: seydl