1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
25,5 x 18 cm
Signatura: D Zdenek Seydl
15,5 x 22 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevná litografie
12 x 8,5 cm
Signatura: 3 x Seydl
barevná serigrafie
19 x 18,5 cm
Signatura: PD ...a Seydl v tisku
25,5 x 18 cm
Signatura: D Zdenek Seydl
11 x 15 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie
18 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
11 x 15 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 37/100
34,5 x 50,5 cm
Signatura: UD Seydl, UD Z. S. 1963 v tisku
16,5 x 25,5 cm
Signatura: UD Seydl
16 x 6 cm
Signatura: Seydl
16,5 x 25 cm
Signatura: Seydl