1916–1978
116
213 %
285 Kč
33 000 Kč
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: UD Seydl
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Seydl v tisku
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
4 x barevný ofset
v 27 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Seydl
barevná litografie
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: UN Seydl v tisku
2 x tisk
21 x 20 / 11 x 15 cm
Signatura: neznačeno
2 x linoryt, litografie
17 x 10 / 8,5 x 9 / 12 x 9 cm
Signatura: 3 x D Seydl
barevná serigrafie 30/200
23,5 x 32,5 cm
Signatura: LN Seydl
litografie
26 x 18,5 cm
Signatura: PD Seydl
litografie
27,5 x 18 cm
Signatura: LD Seydl
litografie
14,5 x 8,5 cm
Signatura: LU Seydl