1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
akvarel
15 x 17 cm
Signatura: LD Seydl
kresba tuší, akvarel
17 x 15 cm
Signatura: PD Seydl
dřevoryt 7/20
14 x 22,5 cm
Signatura: PD Seydl
dřevoryt 7/20
14,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Seydl
suchá jehla, akvarel
11 x 17 cm
Signatura: UD Seydl
16,5 x 25,5 cm
Signatura: UD Seydl
barevná litografie
20 x 9,5 cm (výřez
Signatura: PN Seydl
16 x 19,5 cm
Signatura: PD Seydl
barevná serigrafie
19 x 19 cm
Signatura: PD Sedl v tisku
barevný linoryt
23 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD Seydl
barevný linoryt
23 x 19 cm
Signatura: PD Seydl
16 x 6 cm
Signatura: UD Seydl