1916–1978
117
213 %
285 Kč
33 000 Kč
litografie
9 x 7 cm
Signatura: Seydl
barevná litografie
19 x 9 cm
8,5 x 14,5 cm
Signatura: seydl
17 x 10 cm
Signatura: seydl
28 x 19 cm
Signatura: Seydl
16,5 x 13,5 cm
Signatura: Seydl
grafický list 2/50
33,5 x 25 cm
Signatura: Seydl
olej, plátno
36 x 49,5 cm
Signatura: Seydl
barevná litografie
12 x 12 cm
Signatura: Seydl
berevná litografie
11 x 11,5 cm
Signatura: Seydl
16,5 x 26 cm
Signatura: Seydl
linořez
17 x 10 cm
Signatura: Seydl